Tomio Okamura

Je zvláštní že až na vyjímky, se s lidma, kteří něčeho dosáhli život nepáral. Jedním takovým je i Tomio Okamura, který je svým způsobem tak trochu můj vzor v oblasti obchodu. Jednou jsme se byli s manželkou podívat v jeho obchodě, kde prodává čínské potraviny. Právě ukazoval jak se dělá správné Sushi. Řeknu vám, že je to příjemný člověk. Pokud někoho zajímá jeho život, pak se podívejte na následující video.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/208562210800041-13-komnata/?streamtype=WM2

5 komentářů u „Tomio Okamura“

  1. No tak to jsem se zasmála. Přesně jste vystihl diletanství a amatérismus pana Okamury… vy jste byl u něj v obchodě a nai jste nepoznal, že to nejsou čínské věci:-). No, máte výborného učitele a vzor:-)

  2. Nezkoumal jsem co tam měl a zda to bylo nebo nebylo čínské. Byl jsem se podívat jak vaří. Jinak máte nějaký důkaz, že to není čínské?

  3. Ani si neprejte poznat pana Okamuru osobne. Ja to „stesti“ mel. Jde mu jen o penize a osobni prospech. A vsechny ty vznesene reci okolo jsou jen o tom jak se dostat nahoru a na vysluni popularity. Temer jiste mi nebudete verit. Zmenil byste nazor, pokud byste ho poznal opravdu osobne. Poptejte se odkopnutych obchodnich partneru, slecen se kterymi chodil, pribuznych atd. To co vidite v TV a na netu je totalni virtualni realita. Take doporucuji knihu Snakes in Suits: When Psychopaths Go to Work, to na nej docela sedi.

  4. Pane Okamuro,se vším s Vámi souhlasím.Chtěl bych vidět muslimany ,kdyby se měl u nich stavět kostel křesťanů.To by byl fičák.Děkuji a jsem hrdý na Vás,že mne reprezentujete.Můj hlas jste měl vždy.Zdraví Vás Petr Grünspan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..