Přechod na WordPress

Tak a je to. To čeho jsem se strašně bál je za mnou. Přešel jsem z otřesného Drupalu na geniální WordPress, tak snad se to podařilo úspěšně. Ještě je tady dost věcí na ladění. Časem to vše vychytám.
Bohužel Drupal neumoňuje inteligentní export článků, takže jsem ručně vysosal alespoň nějaké, o kterých si myslím, že jsou dobré.

4 komentáře u „Přechod na WordPress“

 1. Myslím, že přechod se vydařil a grauluji!
  Oproti předchozímu vzhledu stránek si budu muset chvíli zvykat, ale vypadá to cekem slibně.

 2. Ahoj,

  mám na Drupalu server s víc než 700usery, denně 4články, 10komentářů a tak.

  Doporučil bys mi přechod na WordPress? Máš s tím zkušenost, ale já třebas tu historii článků za 5 let zpátky nechci pustit.

  http://www.decin.cz – je tam hromada pluginů a trochu se bojim migrovat DB, chtít po userech novou registraci se mi fakt nechce. Myslíš že by se to dalo nějak vyřešit?

 3. Ahoj, přechod na WP bych ti velmi doporučoval, i když pokud ti Drupal vyhovuje, tak proč na měm nezůstat. WP má rád, kvůli jeho 100% automatizaci a masivní podpoře komunity a stejně tak i obrovského množství pluginů. Je fakt, že jsem párkrát musel zasáhnout do zdrojáku, ale to jen v málo případech (mám víc webů).

  O tu historii rozhodně přijdeš, stejně tak jako jsem přišel já, ale s tím se už musíš nějak smířit. Bohužel samotný přechod z Drupalu na WP je velmi bolestivý a náročný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..