google dělá web lepším

V poslední době jsem se pustil do studia SEO. Vždy jsem se koukal na SEO jako na zbytečnou věc. Do určité míry to skutečně je zbytečné. Zkuste uvažovat v číslech. Na internetu je řekněme 200 miliónů webových stránek. Pokud se každý z tvůrců těchto stránek vrhne na SEO optimalizaci, nebude to až na výjimky pro jednotlivce mít uspokojový výsledek. Není totiž možné, aby všichni byli na prvním místě. Tam může být jen pár ne nejlepších, ale vyvolených webových stránek. Pro ostatní je to krysí závod, který nemá konce, protože se algoritmy hodnocení kvality stránek neustále mění.
Na druhou stranu je na SEO optimalizaci něco dobrého. Tím dobrým je to, že se snaží donutit uživatele, pokud chtějí být blízko prvního místa, aby vytvářeli kvalitní webové prezentace s hodnotným obsahem a ne jen stránky s klíčovými slovy, které mají barvu pozadí a podobnými vykutálenostmi, které někoho napadnou. Navíc vás taky SEO nutí, psát kvalitní zdrojový kód, což není zrovna moc oblíbená činnost, protože napsat dobrý kód je velmi tvrdá práce, která vyžaduje kvalitní znalosti o programování, kódování aj. činnostech.
Největší vyhledávací server na internetu je bezesporu Google. Ten se snaží lépe hodnotit stránky, které mají co nabídnou a ty nekvalitní odsunout do pozadí.

Dotaz na google – How does someone begin to SEO their site on a small budget in an overwhelmed industry such as real state?


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..