Skutečné hračky pro velké kluky

Je jedno, jestli Vám je deset, dvacek, čtyřicet, nebo osmdesát, pokud jste muž, pak určitě oceníte, když Vám někdo jako dárek dá nějaké to auto, angličák, nebo cokoliv co se autu, nebo i letadlu, případně lodi podobá. V každém muži je totiž ukryt malý kluk, který si strašně rád hraje s autíčky a pokaždé, když jde kolem obchodu s RC modely (na dálkové ovládání), vždy zavadí okem o výlohu a na malou chvilku se zasní. Osobně mám tyto dárek strašně rád. Jen je škoda, že mi je nikdo nekupuje. Nicméně díky tomu, že už jsem „velký kluk“, tak si můžu tuto radost dopřát.

Protože RC modely nepatří mezi nejlevnější zálibu, je potřeba modely vždy pečlivě vybírat a nekupovat od neznámých prodejců.

Pokud Vám mohu doporučit ověřený obchod, pak vyzkoušejte e-shop BombaModely.cz, který je zapojený do projektu Heuréka.cz, kde usilují o co nejlepšího hodnocení od zákazníků a následně získání certifikátu „Ověřeno zákazníky“, který e-shopu jen tak lehce nedají.

Obchod BombaModely nabízí u většiny modelů nejnižší ceny na českém trhu. Díky tomu, že mají modely skladem, nabízí velmi rychlou expedici (výhradně přes PPL), navíc mají široký sortiment RC modelů (RC vrtulníky, RC letadla, RC auta aj.) pro začátečníky i pokročilé modeláře. K většině modelů navíc nabízí nejrůznější náhradní díly. Navíc při objednávce nad 2990,-Kč máte dopravu zcela zdarma.

Pro začátečníky je moc pěkný třeba model Himoto Truggy XR-1 viz. video níže. Je za pěknou cenu a není moc složitý.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=womwPzYLFh4&NR=1

Pokročilý modeláři určitě ocení třeba SAVAGE FLUX RTR, který má tak silný motor na střídavé napětí, že při nešetrném rozjezdu udělá backflip. Tento model vydrží dost extrémní terén a rozhodně nepatří do rukou nezkušeného začátečníka.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=0lZmS96_9IA

Takže pokud sháníte pěkný dárek, zkuste tentokrát třeba koupit RC model.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..