Kupte si firmu, kupte si firmu, firma na prodej…

Pokud podnikáte ve více oborech, není dobré mít jen jednu firmu, pod jejíž hlavičkou vše zařizujete, protože je to poměrně dost rizikové. Proto je lepší si pro každý nový projekt zřídit další firmu. V podstatě je to jen firma na papíře, přes kterou se realizují zakázky. Takto podniká například jedna firma, která dostala zakázku od jedné velké firmy, která měla velké penále za nefunkční dodané výrobky. Proto majitel založil další firmu, která je jen na papíře a s kterou obchoduje zákazník. Pokud dojde k nějaké finanční pokutě, nezrujnuje to mateřskou firmu, ale pouze tuto na papíře, která nemá téměř žádné finance.  Není to nic špatného, je to jen taková pojistka majitele, protože sankce od zákazníka jsou extrémní a zboží, které prodává ne zrovna spolehlivé, protože je dovážené z třetích zemí.

Pokud tedy jste v podobné situaci, zamyslete se nad založením další firmy, třeba s.r.o. Pokud se Vám myšlenka líbí, věřím, že Vás jímají mdloby nad skutečností, že zase budete muset spoustu dní běhat po úřadech a vyřizovat stohy papírů.

Založení s.r.o. nebo a.s. rychlostí blesku

Pokud potřebujete založit firmu a nechce se Vám ztrácet čas na úřadech, pak si můžete koupit tzv. ready-made firmu. Je to firma, která je založená, má obchodní jméno, nemá žádnou historii a je tzv. jen na papíře. Vše již tedy někdo za Vás oběhal a teď je jen na Vás, zdali si koupíte nějakou z nabízených hotových ready-made firem. Takové firmy nabízí třeba firma Scott and Weber, která se již dlouhou dobu na prodej ready-made společností specializuje (prodej s.r.o. společnosti, nebo třeba prodej akciové společností a další).

Oproti konkurenci Vám ještě nabízí i sídlo společnosti na prestižní adrese (třeba sídlo společnosti na Praze 1). Nebojte, nemusíte platit žádné závratné částky za pronájem prostor, protože v sídle firmy jsou tzv. sdílené kanceláře, které využijete pro obchodní schůzku v momentě, kdy to budete potřebovat.

Scott and Weber nabízí oproti konkurenci navíc:

Bezpečí

  • vysoce kvalitní dokumentace tvořena právníky ČAK a NKČR
  • záruka nulové historie každé společnosti
  • záruka aktualizace listin i v budoucnu

Rychlost

  • nabytí majitelských práv a jednaní za společnost ihned
  • expresní vyřízení zápisu změn na úřadech
  • základní kapitál již plně splacen (u ready-made)

Dostupná cena

  • na trhu jedinečný poměr cena/kvalita
  • čím více služeb tím více slev
  • přehledné ceníky bez skrytých poplatků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..