Proč nemá smysl propagovat affiliate kurz pomocí affiliate programu?

Právě jsem přemýšlel nad tím, že bych začal propagovat jinak velmi dobrý kurz o affiliate pro začátečníky a mírně pokročilé, s názvem Affiliate Mystery. Nejprve jsem si řekl, že affiliate rozhodně není pro každého, avšak bylo by fajn, vydělat si pár korun propagací tohoto výjimečného programu, který jsem osobně absolvoval, takže vím, že to je opravdu skvělý kurz. Je trošku dražší, ale rozhodně stojí za to. No jo, ale pak jsem si uvědomil, že by čtenáři můj affilite kód obcházeli, takže jsem se na to vyprdnul. Plácat si játra nad tím, jak je to skvělý kurz nemá smysl, když bych z toho nic neměl, že. Mimochodem, obcházení affilite odkazů je specialita Čechů, protože u nás se prostě úspěch netoleruje. I o tom Tomáš Děkan v kurzu hovoří.

Takže, pokud někdo má zájem, rozhodně tento kurz doporučuju. Pokud při tom kliknete na můj odkaz, budu vám vděčen, v opačném případě na tento blog se už nevracejte. Ne dělám si srandu.

Tady rozhodně neklikat

Mimochodem, jen tak na okraj pro začátečníky. Affiliate marketing je v jednoduchosti přivádění nových zákazníků. To se dělá zpravidla pomocí speciálních affilite odkazů, nebo pomocí iframe formulářů. Přičemž pro affilite nepotřebujete mít své stránky, protože dělat affilite se dá také například pomocí PPC reklam, nebo miliónem jiných způsobů. Finální specializace záleží na vaší inteligenci a drzosti. Uvedu jeden pregnantní příklad. Jako naprosto geniální myšlenka a absolutní drzost, spočívá v tom, že se zaregistrujete do affilite programu Alzy a pak nakráčíte do jejich prodejny, kde na všech počítačích odpálkujete svůj affilite odkaz. Mimochodem, tohle je zakázané, takže to ani nezkoušejte. Na druhou stranu, nápad je to pekelně geniální.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..