Pravda zvítězila nad lží a nenávistí

Dnes směle můžu bouchnout šampus. Konečně (po třech měsících) Google odstranil penalizaci s jedněch mých stránek. Způsobil mi sice škodu několik tisíc korun, ale co s tím nadělám 🙁 Alespoň, že je web zpět 🙂 už jsem ho totiž chtěl odepsat.

No a jak jsem to poznal? V Google Webmaster Tools byla zpráva:

Žádost o nové posouzení pro stránky http://…../: Manuálně provedené označení jako spam bylo odstraněno.

September 17, 2012

Vážený vlastníku nebo správce webu http://…../,

Od vlastníka webu jsme obdrželi žádost o nové posouzení webu http://…../ z hlediska souladu s pokyny pro webmastery Google.

Náš tým pro boj proti webovému spamu v minulosti učinil kroky proti vašim webovým stránkám, neboť se domníval, že porušují naše pokyny pro zajištění kvality. Na základě vašeho požadavku o opětovné posouzení jsme tyto kroky odstranili. Vzhledem k aktualizaci našich indexovacích a hodnotících systémů může nějaký čas trvat, než se nový stav vašich webových stránek projeví.

Hodnocení vašich webových stránek mohou samozřejmě ovlivňovat také jiné důvody, i když proti nim náš tým pro webový spam žádné kroky nečiní. Počítače společnosti Google určují pořadí výsledků vyhledávání na základě série vzorců, které se nazývají algoritmy. Každoročně provádíme stovky změn těchto algoritmů a při hodnocení stránek používáme přes 200 různých signálů. Mění se tudíž jak algoritmy, tak obsah webu (včetně vašich stránek) a v hodnocení může docházet k určitým výkyvům, neboť se našim uživatelům snažíme nabídnout co nejlepší výsledky. Pokud problémy s vyhledáváním vašich stránek přetrvávají, přečtěte si prosím tento článek, který vám pomůže rozpoznat příčinu potíží.

Děkujeme, že nám pomáháte udržovat vysokou kvalitu výsledků vyhledávání.

S pozdravem

tým kvality Vyhledávání Google

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..