Lenost se často nevyplácí

Jsem tvor lenivý. No, ono záleží, jak se to vezme. Čas od času mám chuť nic nedělat. Nicméně to nic nedělání mě vždy po cca týdnu lenošení přejde a opět začínám fungovat na 100%. Chci tím říct, že jako věrný zákazník jedné nejmenované velké společnosti, která prodává počítače, jsem neměl zájem, ani chuť, hledat v mém novém bydlišti na Kladně nového dodavatele počítačových komponent. Bral jsem automaticky firmy prodávající počítače, které jsou mimo Prahu, jen jako takové budižkničemy, kteří ještě nepochopili, že nemá cenu prodávat počítače v kamenné prodejně, a už vůbec nemá smysl konkurovat velkým společnostem, které mají reklamu v televizi téměř každý den.

No asi jste pochopili, že jednu takovou firmu jsem na Kladně našel. Nejlepší na tom je to, že ta firma je 300m od místa kde bydlím, navíc každý den kolem chodím, a dokonce jí vidím z práce. Tou firmou je T.S.Bohemia a.s., jejíž produkty si můžete prohlédnout na stránkách www.itek.cz.

Slušné, že? Bral jsem jí jako obyčejnou nezajímavou firmu. Opak je pravdou.  Osobně si myslím, že takovéto firmy by měli mít všude napsáno, že jsou konkurenty nejmenovaných největších prodejců, protože jinak nad nimi člověk snadno mávne rukou.

Tak jako tak jedná se o internetové obchodní centrum, které nabízí prodej výpočetní techniky a elektroniky. Na stránkách toho mají opravdu dost (125.000 produktů). Vše za velmi pěkné ceny, s dopravou zdarma, platí se jen expediční poplatek 75,-Kč, mají celkem 13 odběrných míst po celé ČR, při objednání do 19:00, zboží dostanete následující den, nabízí prodej na splátky, dopravu na zavolání a večerní doručení od 17:00 – 21:00.

Závěr. Jedná se o pěknou konkurenci známým zažitým firmám, kterou rozhodně stojí za to vyzkoušet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..