Google vytvořil fantastický plugin pro WordPress

V současnosti testuji nový plugin od Googlu, který umí přidávat reklamu Adsense do webových stránek tak jednoduše a intuitivně, až mě z toho mrazí. Google je prostě jednička. Lepší plugin jsem za 10 let používání WordPressu ještě neviděl.

Google Publisher Plugin

Plugin jednoduše nainstalujete, následně ověříte proti svému účtu u Googlu. Následně plugin provede analýzu stránky a sám vám navrhne místa, kam je možné reklamu umístit. Vy si pak jen kliknete na ikonky (+), a hned uvidíte, jak bude reklama vypadat. Takto si můžete jednoduše nastavit reklamu pro úvodní stránky, příspěvky, archív apod. Pak stačí jen kliknout na uložit a voila reklama se ihned zobrazuje.

V nastavení pluginu je také přidána ikona Google webmaster Tools, která vás zavede na zmiňované stránky. do budoucna očekávám report z GWT přímo v administraci webu.

Paráda, opravdu, je to krásné, jednoduché a funkční, i když je to zatím jen betaverze. Osobně se mi líbí ten přístup. Kdyby Seznam s Sklikem za něco stál, tak by také udělal podobný plugin pro podporu své reklamní platformy.

No, jak asi vidíte, neodolal jsem a reklamu na stránky přidal. Uvidím, jaký to bude mít efekt. CTR na tomto webu je bohužel velmi nízká, tak snad se díky tomuto pluginu zvedne alespoň o 1%.

plugin-google-adsense-4 plugin-google-adsense-3 plugin-google-adsense-2

Jedna myšlenka na “Google vytvořil fantastický plugin pro WordPress”

  1. Aj tešiť , príčina som zistil presne čo že bol hľadáme pre. Máš skončil môj štyri deň zdĺhavý lov! Boh vám žehnaj človeka. Majú veľký deň. Bye

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..