Google vytvořil fantastický plugin pro WordPress

V současnosti testuji nový plugin od Googlu, který umí přidávat reklamu Adsense do webových stránek tak jednoduše a intuitivně, až mě z toho mrazí. Google je prostě jednička. Lepší plugin jsem za 10 let používání WordPressu ještě neviděl.

Google Publisher Plugin

Plugin jednoduše nainstalujete, následně ověříte proti svému účtu u Googlu. Následně plugin provede analýzu stránky a sám vám navrhne místa, kam je možné reklamu umístit. Vy si pak jen kliknete na ikonky (+), a hned uvidíte, jak bude reklama vypadat. Takto si můžete jednoduše nastavit reklamu pro úvodní stránky, příspěvky, archív apod. Pak stačí jen kliknout na uložit a voila reklama se ihned zobrazuje.

V nastavení pluginu je také přidána ikona Google webmaster Tools, která vás zavede na zmiňované stránky. do budoucna očekávám report z GWT přímo v administraci webu.

Paráda, opravdu, je to krásné, jednoduché a funkční, i když je to zatím jen betaverze. Osobně se mi líbí ten přístup. Kdyby Seznam s Sklikem za něco stál, tak by také udělal podobný plugin pro podporu své reklamní platformy.

No, jak asi vidíte, neodolal jsem a reklamu na stránky přidal. Uvidím, jaký to bude mít efekt. CTR na tomto webu je bohužel velmi nízká, tak snad se díky tomuto pluginu zvedne alespoň o 1%.

plugin-google-adsense-4 plugin-google-adsense-3 plugin-google-adsense-2

Jedna myšlenka na “Google vytvořil fantastický plugin pro WordPress”

  1. Aj tešiť , príčina som zistil presne čo že bol hľadáme pre. Máš skončil môj štyri deň zdĺhavý lov! Boh vám žehnaj človeka. Majú veľký deň. Bye

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..