Biobedýnky pro biolidičky, aneb chytrý sedlák 21 století si k vám cestu najde

Biobedýnky, je jeden z dalších velmi zajímavých (i když svým způsobem dost ujetých) projektů podporující jak prodej BIO produktů, tak samotné lokální farmáře.

Lepší snad nevědět

Pokud se zabýváte tím co jíte, je vám pravděpodobně při návštěvě webových stránek jako jsou Potraviny na pranýři a následně návštěvě obchodu, zpravidla špatně. Hodně toho co jíme, nemá se zdravím zpravidla nic společného, i když je na obalu smějící se sexy bruneta, která si pochutnává na obsahu obalu.

Co jsou tedy ty biobedýnky?

„Sedláci“ v obavě o naše zdraví, a své zisky dali hlavy dohromady a vymysleli další velmi zajímavý distribuční kanál, který umožňuje eliminovat veškeré ďábelské distribuční kanály. Tím distribučním kanálem jsou biobedýnky. Velmi jednoduše řečeno jsou to bedýnky, do kterých dá sedlák předem domluvený obsah ovoce, zeleniny, mléka apod., a přiveze je vám až domů, nebo zašle na dobírku (toho bych se dost bál). Takto vám v pravidelných intervalech vozí vždy zdravé a čerstvé BIO produkty, které zpravidla sám vypěstoval (není podmínka, sedláků může být více, podle toho co nabízí). Pokud tedy vyžadujete skutečně kvalitní potraviny, máte nyní možnost u osvícených sedláků domluvit doručování biobedýnek.

Pokud vás biobedýnky zaujaly a chcete vědět více, navštivte komunitní webové stránky http://www.bio-bedynky.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..