Slevydnes.cz Vám přináší perfektní přehled o všech slevových serverech na českém internetu

Slevových serverů je dnes již strašně moc. Je jich tolik, že nové se již uchytávají jen velmi těžko. Dokonce dnes již existují anti-slevové servery, které si ze všeho dělají srandu. Jinak, aktuálně je jich cca něco málo přes 200 a stále nové přibývají. Nové slevové servery se stále více specializují. Například, oblečení, špetky, jídlo, dovolené, elektroniku, dokonce existují i erotické slevové servery, které jsou poměrně mladé na na svůj boom, teprve čekají. Časem se určitě na světlo světa dostanou i další slevové servery, třeba specializované na bydlení, knihy, kulturu, zahradnictví atd..

Aby jste nemuseli hlídat všech 200 slevových serverů, existují specializované slevové servery tzv. agregátory slev. Tyto agregátory jsou na jednotlivé slevové servery napojeny a pravidelně od nich získávají informace o slevách, které následně třídí do přehledných grafických výstupů, nebo Vám jako agregátor Slevydnes.cz posílají šité přímo Vám na míru do Vašich emailových schránek.

Slevydnes.cz – špičkový agregátor včera, dnes i zítra

Nadpis je sice inspirován komediálním vystoupením, nicméně je pravdivý. SlevyDnes.cz patří mezi nejlepší slevové agregátory, které Vám pomohou snadno hlídat slevy, které Vás zajímají. Jednoduše si na stránkách vyfiltrujete to co sháníte a nastavíte si zasílání emailů s těmito slevami. Můžete takto filtrovat slevy podle měst (celkem 43), ve kterých lze slevy uplatnit, dále podle slevových serverů (přes 200), podle kategorií apod.

Pokud Vás nějaká sleva zajímá, pak na ní stačí kliknout a server SlevyDnes.cz Vás přesměruje na slevový server, který danou slevu nabízí. Tam si jí po můžete koupit. Platby za slevy jsou často realizovány formou bankovního převodu, platbou kartou, nebo třeba přes PayPal. Každý slevový server tyto platby má trochu jinak. Aby se sleva aktivovala, tak samozřejmě o ní musí mít zájem více lidí, jejichž počet je u každé slevové akce jiný.

O tom, že agregátor SlevyDnes.cz patří mezi špičku na českém internetu svědčí fakt, že denně je navštíví až 50.000 návštěvníků a denně nabízí přes 1.000 slevových akcí. To lze dosáhnout pouze nabízením kvalitních služeb, štítkováním apod. Nově se připravuje vychytávka, která Vám umožní uložit si slevy na později. Kromě toho, má tento agregátor slev i stránky na Facebooku, takže můžete být pravidelně informováni o novinkách a názorech ostatních nakupujících.

Takže, pokud Vás zajímá, jaké slevy jsou třeba dnes nabízené v Praze, nebo Brně, případně pokud Vás aktuálně zajímá nabídka slevového serveru NebeSlev, není nic jednoduššího, než navštívit server SlevyDnes.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..