RTFM

Jak asi už víte, píšu články pro Pláclu. Sice to není žádné terno, protože kvalita požadovaných textů je často velmi mizerná, a je to mizerně placené. Navíc celý systém Plácly je dost nedomyšlený, neprůhledný a plný chyb. Viz. dnešní hláška, která mě pěkně vytočila:

„1621 Kč je pro vyplacení příliš mnoho, máte jen 0 Kč.“

Naštěstí to vypadá, že k vyplacení dojde, avšak je to dost nepříjemná hláška. No co, kdyby ne, pošlu je do registru neplatičů.

Avšak o to tu nejde. Přestože, Plácla to nedovoluje, než zveřejním napsaný článek, uložím ho do DOCX souboru a nechám nejprve zadavatelem zkontrolovat. To, že to takto dělám, mám v popisu blogu a stejně tak to píšu do těch souborů, hned jako první větu a zvýrazním jí červeně. S čímž většina lidí nemá problém, avšak občas se najde nějaký inteligent, který mi div hned nezačne nadávat a v posledním případě to hned předá arbitrovi, kterému jsem pak psal omluvu s tím, že se snažím o kvalitní texty, které teprve po korekci dávám na internet.

Chápu, Plácle nejde o kvalitu, ale o kvantitu, čemuž odpovídá to, kdo u něj nejvíc inzeruje (viz. hlavní stránka), většině těmto firem a bohužel to platí i o těch, kteří na první pohled vystupují jako velmi seriózní firmy, nejde o kvalitní texty, ale jen o hloupé zpětné odkazy na stránky jejich klientů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..