Reklama zdarma

Nabízím všem, kdo budou mít zájem, reklamu formou guest-bloggingu zcela zdarma na webu odpovednik.cz. Návštěvnost webu je aktuálně (3/2014) 24.000 UIP za měsíc. Web je mladý a neustále roste a s tím i návštěvnost. Na webu se snažím držet vysokou kvalitu obsahu, takže nepřijímám jen tak nějaké články. Zveřejním pouze unikátní články, které budou informačně hodnotné. Odkazy se nesmí opakovat, a musí vypadat nepřirozeně. Pod každým článkem bude uveden autor, plus nějaké doplňující informace, do kterých jsem ochotný dodat URL adresy, emaily aj. Pokud máte zájem, a nejste-li si jisti tím, jestli bych váš článek publikoval, tak mi nejprve napište na ondrej.vesely@ovsystem.cz.

4 komentáře u „Reklama zdarma“

  1. Dobrý den,
    píši ohledně nabídky reklamy zdarma. Chtěl bych se zeptat, jestli je stále aktuální. Jednalo by se o reklamu k android hře Touch Me! (https://play.google.com/store/apps/details?id=app.touch.me.touchme) Pokud by to bylo možné, tak bych byl rád, kdyby to šlo až příští víkend. Do té doby proběhne ještě jeden zásadní update, který přinese multiplayer a úplnou změnu grafiky.
    Děkuji Marek

  2. Nabídka je sice stále platná, ale Odpovědník není o hrách, takže bohužel. Chcete-li mám web comp-ost.cz, kde něco o hrách je, tak když si připravíte článek, rád vám ho tam zdrama dám.

  3. Dobry den, je mozno propagovat u nas nas novy eshop na pestovani ovoce a zeleniny bez pesticidu a jinych chemikalii ? Dekujeme

  4. Ano, pokud připravíte nějaký informačně hodnotný článek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..