Poslední předpověď Roberta Kiyosakiho z června 2011

Robert Kiyosaki v poslední předpovědi předvídá, že v období let 2010 – 2020 zkrachuje Amerika (konkrétně 2016), Řecko, Španělsko, Irsko, Anglie na tom bude hodně špatně. Krach  Ameriky samozřejmě zasáhne celý svět.Švédsko a Švýcarsko bude prý v relativní pohodě. A co doporučuje? Přestože on sám vždy využíval druhy ke svému prospěchu, doporučuje prozatím investovat do zlata a stříbra. Při zmínce o hře Cashflow se jen usmívá, čímž potvrzuje to co si myslím, a to je to, že je to hezká hra, ale dobrý leda tak pro děti. Jinak jídlo, pití, ropa a základní komodity si povedou dobře. Idea měny je dle jeho slov již mrtvá. Proto také investuje do zlata a stříbra, které jsou mezinárodní měnou. Po samotném krachu Ameriky se vše postupně opět začne vracet k normálu.

Ti z Vás kdo zvládnou angličtinu si rozhovor i s více detaily mohou poslechnout zde:

httpvh://www.youtube.com/watch?v=rI3Bx-zzeqw

2 komentáře u „Poslední předpověď Roberta Kiyosakiho z června 2011“

  1. Při zmínce o hře Cashflow se jen usmívá, čímž potvrzuje to co si myslím, a to je to, že je to hezká hra, ale dobrý leda tak pro děti.

    Dovolím si oponovat: Kiyosaki se neusmívá v žádném případě proto, že by si snad o své hře myslel, že je pro děti, ale proto, že světová ekonomika je poměrně rozjetej vlak a Cashflow ho nezastaví… Ale na 100% může pomoct každému jednotlivci, tím, že ho naučí správně myslet…
    Už J.A.Komenský napsal učebnici „Skola hrou“ a Kiyosaki udělal to samé – vytvořil hru, která mne učí…

  2. Hra je dobrá pro děti, ne pro dospělé jedince. V US and A jsou lidi dost nevzdělaní, takže tam proč ne. Mám tu hru doma a řeknu ti, že mě omrzela za 3 hodiny, protože je stejná, statická, nereálná, příliš mnoho zjednodušující. Fakt pitomost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..