Knihkup, hmm, mají toho opravdu dost

Stále ještě pořád žijeme v době papírových knih. Bude tomu tak ještě hezkých pár let, protože úroveň elektronických knih je stále na úrovni doby kamenné, protože elektronické čtečky jsou velmi neohrabané, pomalé, nedají se použít jako počítač, nedá se v nich podtrhávat, nemají jednotný souborový formát  atd., zkrátka ještě nedospěly do stádia, kdy by mohli nahradit stovky let starou dobrou knihu. No, a protože žijeme v internetové době, v které zažíváme boom nakupování na internetu, a protože občas potřebujeme nějakou tu knihu koupit, vznikl nový zajímavý projekt KnihKup.

Jednoduchost a spousty knih na jednom místě

Předností e-shopu KnihKup je jeho jednoduchost, tudíž i rychlost a velké množství knih na jednom místě. Stránky jsou opravdu tak jednoduché, že to jednoho pomalu až zarazí, protože stránky tvoří jen asi 5 stránek. Většina obchodů jich má často i desítky. Nicméně nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě. Čím jsou tyto stránky jednodušší, tím jsou propracovanější. Je na nich totiž vše co k vyhledání knihy a jejímu zakoupení potřebujete.

Další z věcí, co hraje pro nákup v tomto e-shopu je to, že zde můžete zakoupit velmi mnoho knih. Mají tu kolem 40.000 titulů všech možných zaměření. Seženete zde jak detektivky, tak technické knihy, stejně tak i romány, básně, kuchařky,…, zkrátka zde najdete vše, co budete potřebovat. To je fajn, protože nemusíte procházet desítky obchodů, jen proto, abyste sehnali nějakou knihu.

Objednané knihy dostanete do tří dnů, navíc ho můžete sledovat díky tracking kódu na stránkách České pošty. Je to sice zdánlivá drobnost, ale potěší. Je totiž dobré vědět, kde balík je a co se s ním děje.

Pro fanoušky Facebooku a Twitteru jsou připravené stránky na obou sociálních sítích, takže budete pořád v obraze o aktuálních novinkách a výhodných nabídkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..