Jednoduchý způsob, jak ušetřit při nakupování na Google Play?

Relativně nízké ceny na Google Play, kde si můžete zakoupit statisíce zajímavých programů ukazuje, že prodávat software, ale i hudbu a filmy za nízké ceny je tím správným způsobem, jak si vydělat a omezit pirátství. Přesto všechno občas na Google Play narazíte na dražší programy, za které se vám nechce dávat i několik set korun. No jo, ale co se s tím dá dělat?

Aktivní uživatelé Google Play moc dobře vědí, že čas od času jsou na různé programy velmi zajímavé akce, v kterých lze něco koupit třeba s 50% slevou, nebo někdy takřka zdarma. Výrobce programu takto podporuje jeho legální šíření mezi uživateli, takže se mu více než dost taková akce vyplatí. Navíc, když si uvědomíte, že výrobce takto prodá třeba 100.000 kopií za 1 dolar, tak si doslova kliknutím myši vydělal 100.000 dolarů a to už je velmi zajímavé.

Ručně hlídat slevy je však velmi pracné a to i v případě, že využíváte wish list (seznam přání), na kteScreenshotrém vidíte jen to co vás zajímá. Místo toto je lepší na hlídání slev použít specializovaný program, který bude hlídat vaše oblíbené programy a navíc vám nabídne i tisíce dalších zajímavých slev. Program, který je zdarma a který toto umí se jmenuje AppSales.

Práce s ním je jednoduchá. Po instalaci si na Google Play najdete co vás zajímá. Pak kliknete na tlačítko v horním menu Google Play Sdílet (tři propojená kolečka) a vyberete si z nabídky sdílení s aplikací AppSales. To je vše. Jakmile bude váš program ve slevě, budete na to upozorněni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..