Coca Cola je jeden z nejzdravějších nápojů na světě, při bolesti v krku cucejte každou hodinu něco studeného, cholesterol není nic špatného, jezte cukr, je mimo jiné dobrý na plodnost,…

Drazí přátelé Birknetu, dnes jsem si pro Vás připravil jeden velmi zajímavý článek o zdraví od pana doktora Petra Lukeše, který nepatří mezi žádné hlupáky. Je to oblíbený pediatr a specialista na čínskou medicínu. Jeho názory jsou v mnohém pro moderního reklamou naočkovaného člověka poněkud ortodoxní, avšak jsem přesvědčen, že správné. Pokud Vás zajímá Vaše zdraví a máte otevřenou hlavu, přečtete si tento článek ze seriálu o Petru Lukeši. Předem upozorňuji, že článek je poměrně dlouhý, takže se do něho pusťte, až budete mít čas. Osobně si článek budu muset ještě alespoň jednou přečíst, protože je v něm opravdu dost informací, které rozhodně stojí za zamyšlení.

BTW: Nejzdravější nápoj na světě je samozřejmě pivo, Coca Cola určitě také, ale ne tak moc 🙂 A pamatujte, všeho s mírou! Pokud si něco vezmete k srdci, tak to hlavně moc nepřehánějte.

Jinak ocením diskuzi pod článkem.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..