Bombastické plavky, v kterých se opálíte všude

Tohle je opravdu masakr. Díky modernímu materiálu TranSol, který byl navržený v CADu, se podařilo vytvořit látku, která je složena z miliónů malých čtverečků a otvorů připomínající diamant. Tato látka propouští 70 až 80% ultrafialových paprsků, díky kterým hnědne pokožka. Nemusíte se tedy opalovat nazí, i když i to má něco do sebe. Díky této látce, která na první pohled vypadá jako každá jiná se můžete opalovat i na intimních místech, aniž by jste je museli odhalovat. Nemuset se odhalovat v době miniaturních kamer a foťáků je dost výhodné, protože si můžete být jisti, že Vaše fotky nenajdete na internetu v nějaké perverzní skupině.

TranSol má i další vlastnosti. Tato látka schne díky svému povrchu 3 rychleji než normální látka. Látka je prodyšná, takže se pod ní nepotíte. Proto se hodí nejen na plavky, ale i pro běžné nošení.  Dále je látka odolná proti chlóru, slané vodě a opalovacím krémům, kterými se v případě nošení této látky musíte mazat úplně všude, jinak se spálíte. Látka si i po dlouhé době zachovává svou barevnost a tvar.

No, a protože nastává období opalování, bude se vám určitě hodit odkaz na obchod, kde si můžete koupit plavky pro muže i ženy, díky kterým budete opravdu opáleni všude. Na webu Plavky-NePlavky.cz. Plavky pro rok 2011 jsou velmi povedené a elegantní.

Je to jeden z mála obchodů, které tyto plavky prodává. Pro stydlivější zde najdete i plážové šátky, které  jsou také velmi pěkné.

Pokud si nejste jisti, jaká je Vaše velikost, tak omrkněte tabulku velikostí pro muže i ženy. Pokud Vám koupení plavky nebudou sedět, zle je vyměnit za jinou velikost, takže se ničeho při nákupu bát nemusíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..